HC Viimsi/Tööriistamarket võitis Kehra Spordihoones ViaCon/ Kehra meeskonda tulemusega 35:31 ja kahe mängu kokkuvõttes jõudis väravate vahega 78:63 poolfinaali. Võitjate poolelt oli resultatiivseim Tarmo Ulla 6 ja kaotajate poolelt Indrek Lillsoo 8 väravaga.

Tapa Spordihoones mängisid SK Tapa ja Viljandi HC. Mängu võitis tulemusega 27:25 Tapa, poolaeg Viljandile 15:10. Kahe mängu kokkuvõttes pääses siiski väravate vahega 58:53 poolfinaali Viljandi. Tapa poolelt oli resultatiivseim Aleksander Oganezov 5 ja Viljani poolelt Robert Lõpp 8 värvavaga.

Aruküla Põhikooli spordisaalis mängisid Aruküla/HC Tallas ja HC Kehra. Mängu võitis Kehra tulemusega 39:25, poolaeg 21:10. Kahe mängu kokkuvõttes pääses poolfinaali Kehra väravate vahega 79:45. Võitjate poolelt oli resultatiivseim Jorma Käsper 6 ja kaotajatelt Helvar Kuhi 6 väravaga.

Esimeses poolfinaalis kohtuvad omavahel Põlva ja Kehra, esimene mäng toimub Mesikäpa hallis. Teises poolfinaalis kohtuvad Viljandi ja Viimsi/Tööriistamarket, esimene mäng toimub Viljandis. Finaali pääseb kahe mängu kokkuvõttes parim meeskond.