FOTOD: Põlva Serviti võitis finaali avamängus Kehrat kahe väravaga


Põlva Serviti alistas Eesti meeste käsipalli meistrivõistluste esimeses finaalmängus HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi 23:21 (11:10) ning asus kolme võiduni peetavat seeriat juhtima.

Serviti jäi koduses Mesikäpa hallis kohtumise alguses 0:3 kaotusseisu ning suutis väravaarve avada alles kaheksandal mänguminutil. "Jäime nende kaitsega alguses hätta. See väravapõud tekitas omakorda väikese psühholoogilise tõrke, kust oli raske edasi minna, aga õnneks tulime sellest välja," selgitas Serviti mängumees Hendrik Varul kohtumise järel.

Kui vastaste tagamängijad suutis Kehra oma kaitsega paremini realiseerida, siis ääremängijatega jäädi rohkem hätta. "Juba poolajal rõhusin riietusruumis sellele, et meile visatakse pea pooled väravad kiirrünnakutest," ütles HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi peatreener Indrek Lillsoo. "Meil endal jäi seekord teatud põhjustel võimu pisut väheks."

Henri Sillaste viskas Serviti parimana 7 väravat. Carl-Eric Uibo lisas 5 ning Kristjan Muuga 4 tabamust. Kehra edukaim oli Dmytro Yankovskyi 6 väravaga. Uku-Tanel Laast viskas 3 väravat.

Seeria teine mäng on reede õhtul algusega kell 19.00 Kehra Spordihoones.