Avapoolajal ei saanud Eesti kuidagi kaitset pidama ning vastased olid 30 mänguminuti järel ees 19:16.

Ka teisel poolajal ei suutnud Eesti mängu murrangut tuua ning kokkuvõttes tuli vastu võtta 3-punktiline kaotus.

Eesti resultatiivsemad olid Dener Jaanimaa 7 ja Mait Patrail 6 tabamusega. Jürgen Rooba ja Mikk Pinnonen viskasid 4 väravat. Eesti väravasuul alustas mängu Marius Aleksejev, kuid esimese poolaja keskel tuli tema asemel mängu Eston Varust.

Lisaks Eestile ja Bosnia ja Hertsegoviinale kuuluvad samasse valikgruppi veel Läti ja Portugal. Läti, kellega Eesti mängib pühapäeval, alustas eile valikturniiri võõrsil võetud võiduga portugallaste üle. Vaid alagrupi võitja pääseb play-off`i MM-pääset püüdma.

Eesti koondis tänasel mängul: Mait Patrail, Dener Jaanimaa, Mikk Pinnonen, Uku-Tanel Laast, Marius Aleksejev, Kristo Voika, Marius Lepp, Ott Varik, Jürgen Rooba, Eston Varusk, Marko Slastinovski, Martin Johannson, Henri Sillaste, Kaspar Lees, Armi Pärt, Ardo Puna. Peatreener on Jüri Lepp, teine treener Tarmo Volt.