Eesti koondislase koduklubi hakkab mängima Euroopa tippliigas


Kapten Martin Johannsoni õlale võib meie koondis alati toetuda. Siin ootavad juhiseid joonemängijatest kolleegid Hendrik Varul ja Armi Pärt.
Kapten Martin Johannsoni õlale võib meie koondis alati toetuda. Siin ootavad juhiseid joonemängijatest kolleegid Hendrik Varul ja Armi Pärt. Foto: Helin Potter, Erakogu

Kagu-Euroopa riike hõlmav SEHA käsipalliliiga võttis kümnedaks liikmeks Eesti koondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti Steaua.

“Meil on hea meel teatada, et liigaga liitub kahekordne Euroopa meistermeeskondade karikavõitja Steaua,” sõnas SEHA liiga president Mihajlo Mihajlovski. “Tegemist on rikkaliku ajalooga klubiga ning loodetavasti tekitab rumeenlaste liitumine meis kõigis elevust," vahendab Käsipall24.

Steaua peamänedžer Vasile Stinga on samuti rahul. “Meie mängijad on rõõmsad, et saavad SEHA liigas osaleda,” lausus Stinga. “Meie jaoks on see uueks väljakutseks ja kuigi neljas liigas korraga osalemine pole kerge, ei saavuta spordis töö ning ohverdusteta mitte midagi.”

SEHA liiga uus hooaeg algab 28. augustil.