Kuigi Eesti ei suutnud avapoolajal kordagi eduseisu haarata, kulges kohtumise esimene veerandtund küllaltki tasavägiselt ning Eesti ründetegevus kujutas Hollandi väravale suurt ohtu. Pärast Hollandi peatreeneri time-out'i 20. minuti paiku suutsid võõrustajad kindla initsiatiivi haarata ja vaheajale mindi seitsmeväravalises eduseisus (17:10), kirjutab ERR Sport.

Ka teisel poolajal ei suutnud eestlased oma positsiooni oluliselt parandada. Kuigi vahepeal vähendati kaotusseis viiele väravale, kärises vahe kohtumise lõpuks kümnele väravale ning Eestil tuli vastu võtta kindel 25:35 kaotus.

Järgmisena ootab Eestit ees kodumäng Sloveeniaga, keda võõrustatakse 28. oktoobril Kalevi spordihallis. Sloveenia kohtus enda avamängus Lätiga, kes alistati 27:21.