Külalismeeskond läks kohtumist juhtima juba kolmandal minutil, kui täpne oli Jere Karjalainen. Teisel perioodil viigistas JYP seisu David Tomaseki värvast. 1:1 seisuga ka teine kolmandik lõppes.

Viimasel perioodil olid mõlemad meeskonnas taas korra täpsed. JYP-i viis juhtima Janne Kolehmainen, ent Joona Luoto viigistas seisu kaheksa minutit enne normaalaja lõppu.

Kuna normaalaeg lõppes 2:2 viigiseisul ning lisaajal väravaid ei visatud, otsustati võitja penaltiseerias. Kui võistkonnad olid järjepanu eksinud 15 esimesel penaltil, tõi võõrustajatele võidu Samuli Ratineni resultatiivne sooritus. Robert Rooba tänast kohtumist kaasa ei teinud.

JYP hoiab tabelis 79 punktiga 10. ehk viimast play-offi viivat kohta. Üheksandal kohal asuvast SaiPast jäädakse maha kolme silmaga.