Reedel peetud hooaja avamängus saadi 3:2 võit Hameenlinna meeskonna üle. Rooba sai kirja punkti resultatiivse söödu eest, mille ta andis tiimi esimesele väravale.

Laupäeval mindi vastamisi Tappara klubiga. Niko Ojamaki viis Tappara juhtima, aga Juuso Vainio ning Julius Nattineni tabamustest pääses esimese perioodi lõpuks ette JYP. Teise perioodiga suurendas JYP edu veelgi, kui täpne oli Ossi Louhivaara.

Viimase perioodiga suutis Tappara visata kaks vastuseta väravat, viigistades seisu 3:3 peale ning viies kohtumise lisaajale. Lisaajal sai Tappara veel kirja neljanda värava, kui täpne oli Jere Karjalainen, kes tõi Tapparale magusa 4:3 võidu.

JYP hoiab kahe vooru järel 15 meeskonna seas 5. kohta. Järgmises voorus minnakse vastamisi Helsinki IFK-ga.