Kohtumisel sai määravaks esimene kolmandik, mille jaapanlased võitsid 4:1. Esimene värav sündis juba esimesel minutil, kui Kazuma Iwamoto lõi arvuliselt ülekaalust kohtumise esimese värava. Ed Slessarevski viigistas paar minutit hiljem eestlaste kasuks seisu, kuid Ryo Hashiba, Yushiro Hirano ja Yamada Kotaro tabamused viisid Jaapani kolmandiku lõpuks 4:1 juhtima. Kusjuures külaliste neljast väravast kolm sündisid arvulisest ülekaalust.

Teisel kolmandikul väravaid ei visatud. Viimasel perioodil kasvatas Kohei Sato jaapanlaste edu neljaväravaliseks. Kohtumise lõppseisu vormistas Riho Embrichi tabamus kolm minutit enne mängu lõppu.

Jaapan tõusis B-grupis tänu võidule Eestist mööda teisele kohale kuue punktiga. Nelja silma peal olev Eesti asub neljandal positsioonil. Eestlaste jaoks jätkub turniir juba homme, kui vastamisi minnakse Poolaga.

ENNE MÄNGU:

Eestlaste jaoks on tegu kolmanda mänguga sel turniiril. Eestlased kaotasid avamängus 3:3 viigiga lõppenud normaal- ja lisaaja järel Rumeeniale karistusvisetega 3:4. Teises kohtumises alistati Hollandlased 4:1.

Jaapanlased alistasid esimeses kohtumises 3:2 Ukraina, ent teises matšis jäädi Rumeeniale alla 2:3.

Kahe mänguga neli punkti kogunud Eesti asub Poola ja Rumeenia järel kolmandal kohal. Eestist ühe punkti kaugusel olev Jaapan hoiab neljandat positsiooni.