VIDEO: Värske golfimeister Sander Aadusaar saatuslikust hetkest: Carl ise tundis, et tegi kaks puudet ja ütles kohtunikule

 (4)

Dramaatilise lõpplahendusega Eesti golfi meistrivõistlustel mullust meistrikulda korranud Sander Aadusaar tunnustas võistluse järel 15-aastast rivaali Carl Hellatit, kes otsustaval hetkel ise teavitas kohtunikku oma saatuslikust eksimusest.

Viiendal play-off'i rajal tegi Carl Hellat kolmandal löögil topeltpuute, mis muutis Aadusaarele võidu vormistamise lihtsaks.

"Tema pall veeres täpselt semi-rough'i ja pikema rohu puutepunkti. Kepilaba pidi läbima paksema rohu ja tabama palli. Ta ise tundis, et tegi kaks puudet ja ütles kohtunikule. Ja siis kahjuks nii, et mulle piisas vaid kahest putist ja par'ist, et võita," meenutas Aadusaar otsustavat hetke.

Tänavu arenguhüppe teinud ja Eesti esigolfari staatust kinnitanud Aadusaar jäi oma hooajaga rahule, kuid tõdes, et lootnuks ehk rohkem esikohti - selle sai ta lisaks Eesti meistrivõistlustele veel paari nädala tagustelt Niitvälja klubi meistrivõistlustelt.

"Loodetavasti saan Nordea Touri kaardi ja mängin järgmisel hooajal seal," avaldas ta oma järgmise sihi.