VIDEO: Saatuslik hetk, mis otsustas golfikulla - vaata lööki, kus Carl Hellat tunnistas ise topeltpuudet ja loovutas seega tiitli!

 (37)

Golfi Eesti löögimängu meistrivõistlused said pühapäeval Jõelähtmel dramaatilise lõpplahenduse, kui 15-aastane Carl Hellat tunnistas viiendal play-off'i rajal ise, et tegi ühe löögiga kaks pallipuudet, loovutades sellega sisuliselt Sander Aadusaarele tiitli.

Hellat ja Aadusaar olid Estonian Golf & Country Club'i 11. rajal, kui Aadusaare teisest löögist maandus pall kuue meetri kaugusele august griinile, Hellatil aga üle griini paksema ja madalama rohu piirile. Hellat lõi sealt palli putteriga ligikaudu poolteise meetri kaugusele august, märkis palli, pidas väikese mõttepausi ja pöördus siis kohtuniku ja vastase poole, tunnistades, et puudutas löögi ajal palli kaks korda.

See tähendas, et talle läks kirja ka neljas löök ja Aadusaarele piisas meistritiitli vormistamiseks kuuelt meetrilt kahe katsega sihile jõudmisest. Sellega sai tiitlikaitsja ka kergelt hakkama.

Vaata saatuslikku hetke Delfi TV otseülekandest pärit videolõigust koos hilisema suurendusega Hellati löögist!