USKUMATU! Ameeriklanna lõi 8 päevaga kaks hole-in-one`i ja võitis kaks luksusautot!

(29)
Danielle Kang võidetud luksusautoga
Danielle Kang võidetud luksusautogaAFP

USA golfimängija Danielle Kang sai hakkama erakordse saavutusega, kui lõi kahel järjestikusel turniiril palli esimese löögiga auku ehk tegi hole-in-one`i. Ameeriklanna teenis mõlemal võistlusel auhinnaks luksusauto.

Esimese auto ehk Buick LaCrosse`i võitis ameeriklanna eelmisel nädalal Hiinas toimunud turniiril Blue Bay LPGA Tournament, kus lõi palli auku 150 meetri kauguselt, teatab golfchannel.com.

Vaid kaheksa päeva hiljem sai 22-aastane golfimängija hakkama juba teise hole-in-one`iga, saates LPGA Taiwan Championship`il palli auku 153-lt meetrilt. Seekord sai ta auhinnaks Audi A6.

Ameeriklanna ei kuulu veel maailma absoluutsesse golfiparemikku, sest ta on edetabelis 104. kohal ning pole oma karjääri jooksul veel ühtegi turniiri võitnud.