Samso Classic turniiril Põldmalt ja Suursalult teisel päeval +2


Samso Classic turniiril Põldmalt ja Suursalult teisel päeval +2
Delfi

Samsø Classicul mängisid teisel päeval nii Egert Põldma kui ka Mark Suursalu 74 lööki ehk kaks üle par'i. Suursalu tulemus kahe päeva kokkuvõttes on even-par (70-74) ja koht jagatud 40.

Egert Põldma mängis +6 (76-74), millest kolmandale ringile pääsemiseks ei piisanud. Cut oli sellel hooajal toimunud võistlustest kõige madalam, vaid üks üle par'i peale 36 rada.

"Löök oli hea, aga putte ei saanud sisse. Tabasin küll 15 green'i, mis on väga hea, aga eksisin lühikeste puttidega. Õnneks homme ei ole midagi kaotada ja tuleb üks väga hea ring mängida," sõnas Mark peale tänast ringi.

Egert oli tänase mänguga üldjoontes rahul. "Rumalaid eksimusi tuli lihtsatest kohtadest ja sealt need kolm bogey. Üldiselt puttasin ka hästi. Hävisin par 5'tel, kus tegin valed otsused ja raiskasin lööke. Loodan järgmisel nädalal korraliku tulemuse teha," kommenteris Põldma.

Egert osaleb ka järgmisel nädalal toimuval Ecco Touri Danfoss Mastersil.

Võistlust juhib Knud Storgaard fantastilise tulemusega -10 ( 66-68). Ühe löögiga on liidrist maas Stefan Nilsson, kelle kahe päeva tulemus on -9 (68-67).