Pärnakad ja viljandlased selgitavad Valgerannas golfimeistreid


Golfi Euroopa meistrivõistlused Jõelähtmel
Golfi Euroopa meistrivõistlused JõelähtmelFoto: Tiit Blaat

Juba neljandat korda on tulemas Viljandimaa meistrivõistlused golfis, mis toimuvad sel aastal eriti põnevas formaadis. Maakondade meistrid selguvad löögimängu arvestuses ja eraldi arvestuses toimub maavõistlus Viljandimaa vs Pärnumaa.

“Et elu veidi põnevamaks teha, siis toimuvad sel korral Viljandimaa ja Pärnumaa meistrivõistlused samal ajal ning korraldame ka lõbusa maakondade vahelise mõõduvõtu,” selgitab võistluse korraldaja Kedi Välba. “Sel viisil saame veelgi rohkem kahe maakonna golfareid ühendada ning järgmine kord Pärnusse golfi mängima minnes on juba kohalikud golfisõbrad ees ootamas.”

Võistlused toimuvad 10. septembril Valgeranna golfiväljakul, algusega kell 9.00 ühisstardist. Osaleda saavad kõik Pärnu ja Viljandi maakonnas sündinud, elanud või maakonnaga tugevat sidet omavad golfimängijad, kes on läbinud greencard`i koolituse (ka need kellel puudub aktiivne hcp). Maksimaalne võistlejate arv 88.

Löögimängu 3 parimat autasustatakse medaliga Pärnumaa või Viljandimaa Spordiliidu poolt ning punktimängu 3 parimat karikatega. Võistkondliku maavõistluse võitjat autasustatakse rändkarikaga ja individuaalsete auhindadega võistkonna liikmetele.