Naistest tuli võitjaks Mari Hütsi, meesseenioridest kõik kolm päeva liidri kohta hoidnud Raivo Velsberg ning meesjuunioridest Joonas Juan Turba.

Tänavune Karika võistlus läheb ajalukku heitliku ilma ning põneva finaalvõistlusega. Esimesel võistluspäeval katkestas võistlust äike, teisel päeval oli rahulik ilm ning viimast võistluspäeva saatis taas pidev vihm.

Hoolimata vihmasest ilmast mängiti just viimasel päeval välja turniiri parimad ringide tulemused. Rasmus Kivila Niitvälja Golfiklubist (NG) mängis välja raja par´i ning ohustas selle tulemusega liidrina startinud Egeti Liivi. Kivila viimase päeva tulemus 72 lööki ehk raja par oli turniiri parimaks tulemuseks. Liivil oli viimasel rajal võidu kindlustamiseks tarvis birdie lüüa ning ta sai sellega pingelises olukorras hakkama. Liivi kolme päeva tulemus +17 (78, 81, 74) ning Niitvälja Karika võit annavad talle World Amateur Golf Ranking´u edetabeli esimesed punktid ning temast saab seitsmes Eesti mees, kes maailma amatööride edetabelisse kuulub.

Liiv ise tunnistas, et see on tema senise golfikarjääri suurim võit ning tal on siiras heameel, et tema nimi on nüüdsest väärikale rändkarikale graveeritud.

Naiste seis oli finaalpäeva eel põnev – nelja löögi ulatuses oli kokku viis naist. Esimese päeva liider Mari Hütsi tegi finaalringil turniiri parima naiste tulemuse 76 lööki ja kindlustas endale kolme päeva tulemusega +22 võidu klubikaaslase Merlin Palmi ees (+28).

Meesseenioride võit oli kõige kindlam esimesel päeval turniiri liidrina alustanud Raivo Velsberg (NG)mängis stabiilselt kõik päevad, vastavalt 81, 81 ja 80 lööki (+26). Teisele kohale tuli Evald Tomberg (NG) +45ga.

Meesjuunioridest valitsesid võistlust Estonian Golf & Country Club´i poisid, esikoht läks 10-aastasele Joonas Juan Turbale, kelle mäng paranes päev-päevalt vastavalt 90, 89 ja 85 lööki. Kokku üheksa löögiga Turbast maas tuli teiseks Carlos Kirtsi.