Niitvälja Golf sekkus: seksistliku reklaamplakatiga üritus jääb ära

 (262)
Niitvälja Golf sekkus: seksistliku reklaamplakatiga üritus jääb ära
Skandaalne reklaamplakat

Meesteklubi Round Table Estonia plaanis Niitvälja golfikeskuses 16. septembril korraldada golfiturniiri, mida reklaamiti äärmiselt seksistliku ja hea maitse piire ületava plakatiga. Golfikeskuse sekkumise tõttu jääb säärane üritus aga ära.

"Round Table Estonia on planeerinud korraldada oma liikmetele kinnist golfiturniiri. Niitvälja Golf ei ole selle turniiri korraldusega mitte kuidagi seotud ja ei ole olnud teadlik selle turniiri sisust ega vormist," seisis golfikeskuse juhi Kristo Tohveri avalduses Niitvälja Golfi kodulehel.

"Hiljuti on avalikuks tulnud Round Table Estonia poolt loodud võistluse plakat ja võistluse sisu, mis ei sobi kuidagi kokku golfimängu olemuse ega Niitvälja Golfi väärtustega, millest üks olulisemaid on väärikus, mis välistab igasuguse sildistamise ja alandamise. Sellest tulenevalt ei luba Niitvälja Golf oma väljakul Round Table Estonia üritust korraldada. Broneeritud tii-ajad tühistatakse.

Niitvälja Golfile ei ole vastuvõetav, et selliselt reklaamitav võistlus golfikeskuses toimuda saaks. Loodetavasti Round Table Estonia mõistab oma viga, vabandab oma tegevuse pärast ning austab edaspidi golfi nagu mängu ajalugu ja traditsioonid seda nõuavad."