Jegers jättis Estonian Amateur Openi tiitli koju

Täna Niitväljal lõppenud Estonian Amateur Open golfivõistluse tagajärjel tuleb rändkarikale graveerida kaks uut nime.

Meeste klassi jäeti võit alles kolmandat korda Eestisse. Koduväljakueelise kasutas ära Kevin Christopher Jegers, kes lõpetas kolmepäevase võistluse tulemusega +10 (78, 76, 72).

"Täna püüdsin mängida võimalikult safe mängu, ei võtnud liiga suuri riske ning see tõi ka edu," sõnas sügisel USA ülikooli siirduv Jegers.

Teiseks tõusis Ken-Marten Soo (EGCC), kelle lõpptulemuseks +15 (79, 79, 73). Kolmanda koha näpsas endale Richard Teder (Rae Golfiklubi), kes sai kirja +21 (81, 79, 77).

Naiste klassis võidutses leedulanna Gilė Bitė Starkutė (European Centre Golf Club), kelle võidutulemuseks oli -2 (72, 72, 70). Eelmise aasta Euroopa Meistrivõistlustel, kuni viimase päevani medalis kinni olnud leedulanna hoiab hetkel maailma edetabelis 237 kohta. Teiseks tõusis lätlanna Katrīna Jana Gustafssone (Viesturi Golf Club), kelle skooriks jäi +15 (78, 75, 78). Kolmandaks langes Karola Soe (Saaremaa Golf & Country Club), kelle tulemuskaartidele jäi kolme päeva kokkuvõttes +19 (75, 76, 84).