FOTOD: Täielik idiootsus! BMW-ga sõitnud vandaalid rikkusid Valgeranna golfiraja

 (134)
Golfiklubi juhataja: "See on ju sigadus"
Valgeranna golfiväljak
Valgeranna golfiväljakFoto: Golfiliit

Eile õhtupoolikul leidis Pärnumaal Valgerannas aset kahetsusväärne juhtum, kui kaks BMW-ga "sõitmist harjutanud" isikut White Beach'i golfiväljaku ühel rajal tähtsaima osa ehk greeni ära rikkusid.

"See on ju sigadus," nendib golfikeskuse juhataja Vahur Tamm, kelle sõnul on rajahooldajad juba alustanud greeni varasemat välimust taastama.

"Materiaalsest kahjust - umbes paar-kolmsada eurot - olulisem on moraalne kahju, sest järgnevate kuude jooksul pole siin võimalik normaalselt mängida," arvab Tamm. Ta lisab, et golfirada pole aiaga ümbritsetud, mistõttu ei tekkinud vandaalidel alale pääsemisega mingeid probleeme.

Õnneks oli sündmusel pealtnägijaid, tänu kellele on vandaalide nimed ja elukohad selgeks tehtud. Tegemist oli kahe Audru valla elanikuga.

"Tegu oli ühe BMW-ga, milles olevat pealtnägijate sõnul olnud kaks inimest," selgitab Tamm, kes laamendajate vanust hetkel öelda ei osanud.

Kahju tekitajatele hakkas tiksuma 24 tundi, et võtta väljaku haldajatega ühendust ja leppida kokku raja korrastamisele kuluva summa suurus. Kui seda ei tehta (seni polegi keegi veel ühendust võtnud), hakkab juhtunuga tegelema politsei.

"Meie eesmärk pole verd valada, lihtsalt antud isikutel tuleks tehtud kahju hüvitada," sõnab Tamm lõpetuseks.

Valgeranna golfiväljak Foto: Golfiliit