Egeti Liiv ja Anete Liis Adul tulid Eesti rajamängu meistriteks


Värsked Eesti rajamängu meistrid Anete Liis Adul ja Egeti Liiv
Värsked Eesti rajamängu meistrid Anete Liis Adul ja Egeti LiivFoto: Eesti Golfi Liit

Suurestal lõppenud golfi Eesti rajamängu meistrivõistlustel võitis meestest esmakordselt Eesti selle ala meistritiitli Egeti Liiv. Löögimängus on Liiv kahekordne Eesti meister.

Finaalis alistas Liiv noorukese Joonas Turba, juhtides enne viimast rada kahe rajavõiduga. Poolfinaalis oli ta alistanud Kristo Tulluse.

"Kõik ülejäänud tiitlid on mul Eestis olemas, ainult see oli veel puudu," vahendas golf.ee meistri sõnu. "Olen väga rahul nii oma mängu kui ka Suuresta väljakuga, mis oli suurepärases olukorras."

Hõbemedali võitnud Turba oli oma koha ja mänguga rahul: "Olen rahul, sest mängisin hästi, kuid Egeti mängis täna veel paremini. Täna ma tema vastu ei saanud."

Pronksimatšis sai mullune hõbe Timo Raukas jagu Tullusest.

Naistest võitis esimest korda Eesti meistritiitli Anete Liis Adul. Poolfinaalis alistas Adul Kristina Kuzmenoki ja finaalis Hanna- Maria Tammo, olles kaks rada enne lõppu otsustavalt nelja rajavõiduga ees.

"Täna lõin raudadega väga hästi, eriti raud 7-ga. Arvan, see tõi mulle ka võidu," ütles värkse Eesti meister. "Tänan ka oma caddie Karola Soed, kes mind toetas palju ja aitas pingeid maandada."

Pronksimängus alistas Kristina Kuzmenok Anne Nõmmiku.