Egeti Liiv haaras Tallinna golfi meistrivõistlustel liidrikoha


Egeti Liiv
Egeti LiivFoto: Mats Soomre

Suurestal peetavatel Tallinna lahtistel golfi meistrivõistlustel Sven Kaljuveeri karikatele tõusis meeste konkurentsis liidriks Egeti Liiv, kes avapäeval mängis rajanormi tähistavad 72 lööki ja edestab Marten Palmi ja Janno Silda kolme löögiga.

"Esimesega päevaga sai hea vundament tehtud, mul oli küll võimalus alla par'i mängida, kuid osad putid jäid rajale," sõnas mitmekordne Eesti meister, kes järgmisel nädalal koos Sander Aadusaarega esindab Eestit Jõelähtmel toimuvatel Euroopa amatööride meistrivõistlustel.

"Üldiselt jäin mänguga rahule, kuid eks homme tuleb prillid korralikult ninale panna, griine paremini lugema hakata ja putid sisse lüüa, sest eesmärk on ikkagi alla par'i mängida."

Marten Palm ja Janno Sild mängisid 75 lööki ja jagavad teist kohta. Timo Raukas tegi neljandana 76, Cristofer Herman ja Carl Hellat 77 lööki.

Seotud lood:

Naiste konkurentsis on +6-ga liider tiitlikaitsja Hanna-Maria Tammo. 78 lööki mänginud eelmise aasta Tallinna meister edestab vaid ühe löögiga Karola Soed ja seitsme löögiga Apawan Chingleki.

Meesjuunioride seas tõusis 70 löögiga liidriks Mattias Varjun. U18 vanuseklassis edestab ta oma nooremat venda Markus Varjunit ja Karl Krister Kilksoni 8 löögiga.

Tallinna lahtised meistrivõistlused lõppevad pühapäeval.