Eestlaste parim tulemus Russian Amateur Openil kuulus Sander Aadusaarele


Russian Amateur Open
Russian Amateur OpenFoto: www.golf.ee

25. - 29. juunil mängiti Russian Amateur Openit Moskvas Agalarov Golf & Country Club’is, kus osales 81 mees- ja 32 naismängijat kokku 11 riigist.

Eestlastest olid võistlustules Sander Aadusaar, Martin Järve ja Marten Palm.

"Väljak oli super. Golfikeskus ise oli täielik luksus, kus iga nurga pealt oli näha, et väljak ja kogu see kompleks on mõeldud väga rikastele inimestele. Päris mitmel rajal on tehtud tehiskosed kividest. Kindlasti üks ilusamaid väljakuid, kus mänginud olen," lausus Marten Palm.

Eestlastest mängis esimesel päeval supertulemuse +1 Sander Aadusaar, millega esimese päeva lõpuks jagas teist kohta austerlase Kleszcz Alexander'iga (HCP +1,9) ning vene mängija Osipov Vladimir'iga (HCP +2,4).

Teiseks ja kolmandaks päevaks kahjuks nii head mängu ei jätkunud ja eljandale päevale tuli vastu minna tulemusega +18 ning lõpetada tulemusega +24, mis andis talle eestlastest parima tulemuse - 11. koha. Russian Amateur Openi võitis Sanderiga esimesel päeval võrdselt mänginud Osipov Vladimir, kelle 4 päeva tulemus oli +4.

Martin Järve lõpetas võistluse 14. kohaga, saades tulemuse +22. Martenil ei õnnestunud teise päeva järel toimunud cut'i läbida.