Eesti koondis jäi MMile reisides kogu golfivarustusest ilma, võisteldakse laenatud keppidega

 (6)
Eesti golfikoondis jäi MMile reisides kogu varustusest ilma
Eesti golfikoondis jäi MMile reisides kogu varustusest ilmaFoto: Eesti Golfi Liit

Põhja-Iirimaal toimuvale 18-aastaste maailmameistrivõistlusele reisinud Eesti golfikoondis jäi teel võistluspaika kogu oma varustusest ilma ja pole seda siiani kätte saanud.

Laupäeval läbi Helsingi ja Manchesteri ning Helsingi ja Müncheni lennanud eestlasi tabas Belfasti ja Dublini jõudes halb üllatus, kuna kohale ei jõudnud mitte ühegi mängija golfivarustus. Nii soetati kohapeal endale riideid ja jalanõusid, et saaks vähemalt ühe väljaku läbi kõndida, teatab Golfiliit oma Facebooki lehel.

Esmaspäeval saadi rendivarustus, mis võimaldas koondislastel proovida teist võistlusväljakut. Kuna varustus on endiselt teadmata kohas Euroopas, alustasid eestlased MMi avapäeva samuti rendivarustusega. Raskest katsumusest tuli kõige paremini välja Mattias Varjun, kes läbis avaringi tulemusega +6 (77 lööki) ning jääb cut’i piirist kolme löögi kaugusele.

Avapoole 42 löögiga lõpetanud Varjun, püsis teises poole raja par-is, tehes päevakokkuvõttes kolm birdiet. Kevin Christopher Jegers lõpetas päeva tulemusega +8.

Rendivarustusega sinasõpradeks ei saanud kuidagi Carl Hellat ja Joonas Turba. Joonase varustus on mingil teadmata põhjusel saadetud arvutite andmetel Veronasse.