Eesti Golfi Liit valis Kaljuveeri asemele uue presidendi

 (1)
Eesti Golfi Liit valis Kaljuveeri asemele uue presidendi
Marko Kaldoja (vasakul) ja Indrek Hirvlaan.Foto: Eesti Golfi Liit

Teisipäeval valis Eesti Golfi Liit ametist taandunud endise presidendi Marko Kaljuveeri ja peasekretär Piret Sepa asemele uued juhid. Uueks presidendiks sai Marko Kaldoja ja peasekretäri ametisse valiti Indrek Hirvlaan.

Marko Kaldoja näol on tegu kirgliku golfariga, kes on ala harrastanud juba 12 aastat, ta on 2 aastat olnud EGCC juhatuse liige ning viimased 3 aastat arendanud golfiväljakuid koos sinna juurde kuuluvate restoranidega Saaremaal ja Pärnus. Indrek Hirvlaan on olnud üle 15 aasta tegev tehnoloogiasektoris, viimase 7 aasta jooksul on ta asutanud 3 firmat, nendest 2 startup ettevõtet. Tema hobideks on golf, kulinaaria ja fotograafia.

"Tahan kogu golfikogukonda usalduse eest tänada," ütles Kaldoja golfiliidu pressiteates. "Pean nii presidendi ametit kui ka Eesti Golfi Liidu rolli tervikuna Eesti golfimaastiku kujundamisel väga oluliseks. Tänavu täitub EGL-il 25 aastat, seega üksjagu kogemust on antud sektoris juba kogunenud, kuid siiski on meil veel palju tööd ja palju võimalusi ees ootamas. Minu siiraks sooviks on järgnevate aastatega anda oma panus, et golf nii elustiili, tervisespordi, kui ka tippspordina saavutaks laiemat kandepinda. Seda nii noorte kui ka täiskasvanute seas, kuna golfi unikaalsus peitub just selles, et seda ala võib harrastada läbi kogu elu ja sõltumata inimese mängutasemest, on nauding garanteeritud. Tänan eelmist presidenti hr. Marko Kaljuveeri ning juhatust senise panuse eest. Soovime neile edu uutes väljakutsetes ning loodame, et nad jäävad golfi lähedale ka tulevikus, kasvõi harrastajatena!"