Seekord olid eesmärgid veelgi kõrgemad, Kotšegarov läks rajale võidumõtetega. Paraku tui leppida proffide arvestuses 8. kohaga (üldarvestuses 9. koht), üldaeg 9:14.28.

Enne viimast ala, 42 km pikkust jooksumaratoni, hoidis Kotšegarov 4. kohta. Võistlejaterivi eesotsas oli prantslane Romain Guillaume ajaga 5:46.34. Järgnesid taanlane Henrik Hyldelund (5:47.32) ja siis juba suurema vahega Bert Jammaer (5:53.58). Kotšegarov jäi belglasest omakorda maha 5.27.

Jooks möödus meie triatleedil oodatust vaevalisemalt ja nii tuli mitmele konkurendile teed teha. Maratoni läbis Kotšagarov ajaga 3:11.30.

Esikohta hoidis kindlalt lõpuni Guillaume, kelle võiduajaks märgiti 8:47.39. Teiseks tõusis võimsa jooksuga hispaanlane Miguel Tinto (8:58.06), kolmas oli Jammaer (9:00.44).

Harrastajana rajal olnud Rait Ratassepp sai üldarvestuses 68. koha, tema lõpuaeg 10:06.29.