Williams lõi 9 serviässa, aga tegi ka 7 topeltviga, samal ajal kui kreeklannal kogunes ässasid 7 ja topeltvigu 4. 6-st murdepallist realiseeris Williams 4, Sakkaril tekkis suisa 19 murdevõimalust, millest 5 õnnestus ära kasutada.

Pärast esimese seti 7:5 võitmist läks Williams ka teist setti 5:3 juhtima, kuid loovutas koheselt oma servi. Mäng veeres kiiresse lõppmängu, kus Serena haaras 4:1 edu, kuid kaotas siiski 5:7.

Kolmandas setis sai Williams esimese geimivõidu alles pärast 0:5 kaotusseisu jäämist, olles tasavägises geimis päästnud seitse matšpalli. Järgmises geimis realiseeris Sakkari oma kaheksanda matšpalli.

Sakkari kohtub tänases veerandfinaalis Suurbritannia esinumbri Johanna Kontaga. Teises selle tabepipoole veerandfinaalis mängivad tuneeslanna Ons Jabeur ja valgevenelanna Victoria Azarenka.

Ülemises tabelipooles läheb Anett Kontaveit kaheksa parema seas vastamisi jaapanlanna Naomi Osakaga ning belglanna Elise Mertens kohtub ameeriklanna Jessica Pegulaga.