Nadalil kulus serblase alistamiseks kaks tundi ja 29 minutit. Esimene sett osutus Nadali jõudemonstratsiooniks. Hispaanlane võitis avaseti 6:0, mis oli esmakordne kahe tennisetähe vahel.

Teises setis tuli Djokovic mängu tagasi ja suutis seti võita. Sett möödus võrdselt kuni seisuni 4:4. Seejärel võitis Djokovic oma geimi ja suutis kohe murda otsa hispaanlase pallingu, millega ta sai teise seti võidu numbritega 6:4.

Kolmas sett kuulus taas kindlalt Nadalile. Hispaanlane loovutas 48 minutit kestnud otsustavas setis Djokovicile vaid ühe geimi.

Nadal tegi ühtlasi ajalugu, olles esimene tennisist, kes võitnud 34 ATP Masters 1000 turniiri. Seni jagas ta 33 võiduga esikohta ei kellegi muu kui Djokoviciga. Nadalile oli see üldse karjääri 81. üksikmängu tiitliks.

Nadal ja Djokovic kohtusid omavahel 54. korda. Djokovic juhib omavahelises arvestuses napilt 28:26.