Tipptennis jääb juunikuuni pausile, maailma edetabelid külmutati


Fed Cup tennis
Anett KontaveitFoto: Priit Simson

Meeste profitennise assotsiatsioon ATP ja naiste profitennise katusorganisatsioon WTA langetasid kolmapäeval ühise otsuse, et tennisehooaja jätkumine lükatakse koroonaviiruse leviku tõkestamiseks edasi 7. juunile.

Seega jäävad ära nii Madridi kui Rooma tippturniirid, naiste WTA turniirid Strasbourgis ja Rabatis ning meeste ATP turniirid Münchenis, Estorilis, Genfis ja Lyonis.

Ühtlasi tegid tennisejuhid otsuse, et nii WTA kui ATP maailma edetabelid külmutatakse määramata ajaks.

Eile olid hooaja teise suure slämmi French Openi korraldajad lükanud oma turniiri alguse nelja kuu võrra edasi ehk 20. septembrile.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Matšpall (Tennis)