Kohtumine algas närviliselt ning mõlemad murdsid järjepanu teise servigeime. Avaseti lõpus sai Kontaveit aga mängu enda kontrolli alla ning ohje ta enam käest ei andnudki.

Kontaveit lõi lõpuks kolm serviässa ning Wozniacki ühe. Topeltvigu tegi eestlanna kaks ning Taani esireket kolm. Esimese servi õnnestumise protsent oli Kontaveidil 70 ning Wozniackil 68.

Kõikidest pallivahetustest võitis Kontaveit 68 ning Wozniacki 46. Kohtumine kestis üks tund ja 15 minutit.

Kontaveit läheb Rooma turniiri poolfinaalis nüüd vastamisi maailma neljanda reketi Elina Svitolinaga Ukrainast. Svitolina alistas veerandfinaalis 6:4, 6:4 sakslanna Angelique Kerberi (WTA 12.). Kohtumine peetakse laupäeval peaväljakul Eesti aja järgi kell 13.00. Mängust näeb otsepildis Delfi TV vahendusel.

22-aastane Kontaveit ja 23-aastane Svitolina ei ole varasemalt omavahel kohtunud.

Anett Kontaveidi veerandfinaal on taaskord Delfi TV eetris.

Kontaveit ise mängis kaheksandikfinaalis 6:2, 7:6 (7:3) üle ameeriklanna Venus Williamsi (WTA 9.).

Rooma turniiri ülejäänud veerandfinaalides kohtuvad Maria ŠarapovaJelena Ostapenko, Simona Halep – Caroline Garcia ning Angelique KerberElina Svitolina.