Mõlemad mängijad murdsid vastase pallingu viiel korral, Kontaveidil oli seejuures 18 ja Anisimoval 11 murdevõimalust.

Mängu alguses ei suutnud kumbki tennisist oma pallingugeimi hoida ning ameeriklanna pääses 2:1 juhtima. Seisult 1:3 võitis aga Kontaveit viis geimi järjest ja kindlustas avaseti võidu 6:3.

Teises setis oli Anisimova selgelt parem - ta pääses kiiresti 3:0 ette ja võitis lõpuks numbritega 6:1.

Otsustavas setis kaotas Kontaveit kohe oma esimese pallingugeimi ning jäi 0:2, 1:3 ja 2:4 kaotusseisu, kuid võitis siis neli viimast geimi ning lõpetas mängu teiselt matšpallilt. Ilus, aga väga raske võit!

Eestlanna lõi kaks tundi ja seitse minutit kestnud matšis ühe ässa ja tegi neli topeltviga (vastane 2 ässa ja 9 topeltviga). Mängu üldpunktid jäid viiki 106:106.

Kontaveiti järgmine vastane on Ajla Tomljanović (WTA 40.), kes üllatas Aryna Sabalenkat (WTA 9.), võites 6:3, 6:4.

Kontaveit oli Miami turniiri avaringis vaba. Anisimova alistas esimese ringi matšis Saksamaa tennisisti Andrea Petkovici (WTA 67.) 6:4, 6:3. Sel aastal on Anisimova näidanud väga head hoogu. Aasta alguses toimunud Austraalia lahtistel jõudis ta koguni neljandasse ringi.