TIPPHETKED | Anett Kontaveit murdis Gstaadi turniiril kindla võiduga poolfinaali!

(127)

Šveitsis Gstaadis karjääri teist WTA turniirivõitu jahtiv Anett Kontaveit (WTA 32.) alistas sakslanna Carina Witthöfti (WTA 66.) kindlalt 6:2, 6:4 ja jõudis poolfinaali.

Kui avasett kuulus eestlannale väga kindlalt, siis teises setis tõi Kontaveit lõpliku murrangu seitsmendas geimis, murdes Witthöfti servi. Eestlanna lõi kõigest 64 minutit kestnud mängus kolm ässa ja tegi ka kolm topeltviga (vastane 0/2).

Mängijatel tuli tänast matši pikka aega oodata, sest kohtumise algust lükati vihmasaju tõttu ligi kaks tundi edasi.

Homses poolfinaalis mängib kolmanda asetusega eestlanna tšehhitari Tereza Martincovaga (WTA 140.), kellega ta varem kohtunud pole. See matš algab laupäeval umbes kell 14. Martincova alistas täna 3:6, 6:1, 7:5 sakslanna Antonina Lottneri (WTA 157.).

Mäng täispikkuses:

Anett Kontaveit - Carina Witthöft
Arne Ruusmann: Mänguväljaku pinnas kõva,palli põrge harjumatult kõrge.Seetõttu teravat eest -ja tagantkätt vähem. Suur pluss,et Anett saab hakkama ka sellisel mängupinnasel.Tubli Anett.Usume sinu selle WTA turniiri võitu,mis annab juba asetuse USA Openil
Homses poolfinaalis siis Kontaveidi vastaseks tšehhitar Tereza Martincova (WTA 140.).
Jyri: Jeeeeeeeeeeeee
Ene Roose: Võit! Tubli Anett
Kontaveit võidab teise seti 6:4 ja terve mängu 2:0!
5:4. Witthöft hoiab servi ja jääb mängu.
5:3. Kontaveit hoiab pallingut, võidust lahutab eestlannat veel vaid üks geim.
4:3. Kontaveit murrab taas.
Kontaveidil kaks murdepalli!
3:3. Witthöft murrab kohe vastu. Teine sett on esimesest märksa tasavägisem.
3:2. Kontaveit murrab!
Kontaveit saab teises setis esimese murdepalli.
2:2. Kontaveit on teist oma pallingugeimi järjest raskustes, kuid siiski hoiab servi.
1:2. Witthöft võidab oma pallingugeimi.
1:1. Kontaveit hoiab servi.
0:1. Witthöft hoiab teise seti alustuseks oma servigeimi.
Avaseti võidab kindlalt Kontaveit 6:2.
5:2. Topeltviga lõpetab Witthöfti pallingugeimi. Kontaveit hakkab servima avaseti võidule.
Kontaveidil murdepallid.
4:2. Kontaveit võidab oma pallingugeimi kindlalt.
3:2. Witthöft hoiab pallingut.
3:1. Eestlanna saab kolm punkti järjest, lüües ka esimese ässa ja hoiab pallingut.
Kontaveit on teinud juba kuus lihtviga ning jääb oma servil 15:30 kaotusseisu.
2:1. Witthöft saab ka esimese geimi kätte.
2:0. Kontaveit hoiab oma pallingut.
1:0. Kontaveit murrab kohe sakslanna esimese pallingugeimi.
Sakslanna päästab.
Kontaveitil kohe murdepall!
Mäng algas lõpuks! Witthöft alustas servimist!
Kennu: Loodame, et vihm ei ole seganud Kontaveiti. Kindlasti me teame, et Kontaveit annab endast iga mäng parima. Loodame parimat.
Mängijad on taas väljakul!
Michel Lehtmets: Praegust pilti vaadates tundub küll et kl 8 see mäng ei hakka.Väga palju enam võimalusi pole et naised saavad täna väljakule,kuna varsti trügib ka lisaks pimedus peale.
Laupäevane mängukava on avaldatud, kuid tänane vihmasadu võib selle sassi lüüa. https://twitter.com/WTA_Gstaad/status/888434529584783363
Michel Lehtmets: Hetkel jälle tibutab,uus mänguaeg kl 20.00
Hetkel pole kahjuks täpset infot, kuna võiks mäng alata, sest taas on kergelt sadama hakanud.
Maarit: mis kell mäng hakkab, kas on teada?
Michel Lehtmets: Uus mänguaeg 19.30 ,kui ilm lubab.Hetkel ei saja enam.
Michel Lehtmets: Väga tugev vihm,pea kõik ilmajaamad näitavad kogu õhtuks laussadu..
Hetkel pole teada, kui kaua võib matši algus viibida.
Ja nii ongi. Mängijad lahkuvad väljakult.
Vihmasadu on päris tugev. Tundub, et matši algus lükatakse edasi.
Avasetis alustab servimist Carina Witthöft.
Käib mängueelne soojendus!
Marek: Kontaveit võidab 99,9 protsenti kindlalt
Tere, tennisesõbrad! Anett Kontaveit alustab õige pea veerandfinaalmängu Carina Witthöfti vastu. Sellele eelnenud matšis sai tšehhitar Tereza Martincova (WTA 140.) jagu Antonia Lottnerist (WTA 157.) 3:6, 6:1, 7:5. Kui Kontaveit pääseb poolfinaali, tuleb tal just Martincovaga kohtuda.