Esimene sett algas võrdselt ja möödus viigiliselt kuni seisuni 3:3. Seejärel 22-aastane Dart murda kahel korral Kontaveiti pallingu ja võitis avaseti 6:3.

Teises setis näitas Kontaveit juba kindlamat mängu ja 2:2 seisul oli tal hea võimalus murdega ette pääseda, ent Dart päästis mõlemad murdepallid. Kaks geimi hiljem sai Kontaveit vajaliku murde kätte. Kontaveiti 4:3 juhtima pääsemisel tekkis mängu ka ligi kümneminutiline paus, sest Dart vajas arstiabi. Kontaveit võitis lõpuks teise seti 6:4.

Otsustav sett möödus juba kindlalt eestlanna juhtimisel. 34 minutit kestnud kolmanda seti võitis Kontaveit 6:2.

Serviässasid sai Kontaveit kirja kaks Darti kolme vastu. Topeltvigu tegi eestlanna kolm, britt viis.

Järgmises voorus kohtub Kontaveit prantslanna Fiona Ferro (WTA 95.) ja sakslanna Anna-Lena Friedsami (WTA 358.) vahelise kohtumise võitjaga.

Kohtumine täispikkuses:

ENNE KOHTUMIST:

Kontaveit läheb avaringis vastamisi briti Harriet Dartiga (WTA 157.). Eastbourne'i turniirile vabapääsmega peale saanud Dartiga koos mängis eestlanna tänavustel Austraalia lahtistel paarismängus. Ühiselt jõuti toona teise ringi.

Kontaveidi ja Darti vahelise duelli võitjat ootab teises ringis sakslanna Anna-Lena Friedsam (WTA 358.) või läbi kvalifikatsiooni nii kaugele jõudnud tennisist.

Kolmandas ringis ootaks suure tõenäosusega juba ees maailma neljas reket Kiki Bertens Hollandist.

Aasta kolmas Suure slämmi turniir ehk Wimbledon toimub sel aastal 1.-14. juulini.

Kontaveiti ja Darti kohtumine peetakse täna Eesti aja järgi kell 13.00. Delfi TV näitab mängust otsepilti.