TÄISPIKKUSES | Madison Keys pääses kindla võiduga Cincinnati turniiri finaali

 (1)

USA-s Cincinnatis toimuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudis finaali ameeriklanna Madison Keys (WTA 18.), kes alistas teises poolfinaalis kaasmaalase Sofia Kenini (WTA 22.) 7:5, 6:4.

Esimeses setis pääses Keys ette 4:1, kuid Kenin suutis järgi tulla ja seisu viigistada 5:5-le, kusjuures Keysil oli kasutada veel kaks settpalli, mille Kenin suutis päästa. Kui Kenin oli 5:6 maas ja ise servimas, teenis Keys kolmanda settpalli, mille ta ära kasutas ja esimese seti lõpuks seisuga 7:5 võitis.

Teises setis jäi Keys ise murdega kahel korral kaotusseisu, kuid suutis mõlemal korral kiirelt vastata ja lõpuks ise kolmandatki korda Kenini pallingu murda. Keysi võidunumbriteks teises setis jäid 6:4

Kohtumine kestis üks tund ja 22 minutit.

Finaalis kohtub 24-aastane Keys kogenud 34-aastase Svetlana Kuznetsovaga (WTA 153.), kes oli 6:2, 6:4 parem maailma teisest reketist Ashleigh Bartyst.

ENNE MÄNGU:

Kui Keys alistas veerandfinaalis kaasmaalase Venus Williamsi 6:2, 6:3, siis Kenin pääses nelja parema hulka tänu esireket Naomi Osakalt saadud loobumisvõidule. Jaapanlanna jättis põlvevalu tõttu mängu pooleli seisul 4:6, 6:1, 0:2.

Kohtumine algab Eesti aja järgi õhtul kell 22. Delfi TV teeb kohtumisest otseülekande.

Matšpall (Tennis)