"Ma eelmistele kaotustele Peerile ei mõelnud. Iga päev on uus päev," sõnas Kanepi pärast võitu ETV-le. "Pidin täna ikka piisavalt pingutama. Shahar jookseb hästi ja lööb pallid tagasi."

"Olin täna siiski jõulisem ja agressiivsem," lisas Kanepi.

Kell 13:30 algab tänane teine üksikmäng Tzipora Obzileri ja Maret Ani vahel. Selle matši võit viiks Eesti Maailmaliigasse 16 parema tenniseriigi hulka.

Vaata pildigaleriid SIIT

Mängu käik:

Kaia Kanepi - Shahar Peer 6:3, 6:4

2. SETT:

Kanepi servib mängu võidule! Pääseb 40:15 juhtima ja realiseerib esimese matšpalli!

Peer hoiab - 5:4.

Kanepi võidab oma pallingugeimi - 5:3!

Peer servib. Kanepi murrab - 4:3!

Eesti esinumber hoiab oma servi - mäng viigis 3:3.

Peer võidab kindlalt oma servi - 2:3. Kanepil on tekkinud ebakindlus.

Kanepi servib ja võidab geimi - 2:2.

Peer hoiab pallingut - 1:2.

Kanepi servib ja võidab geimi - 1:1.

Peer hoiab servi - 0:1.

Shahar Peer alustas teises setis servimist.

1. SETT:

Kanepi hoiab oma pallingut ja võidab avaseti 6:3.

Shahar Peer hoiab - seis 5:3 Kanepile..

Kanepi servib, Peer jõuab kahe murdepallini. Eestlanna suudab siiski hoida - 5:2.

Shahar Peer servib ja hoiab. 4:2.

Peer jõuab Kanepi servil murdepallini, kuid eestlanna võidab lõpuks geimi. 4:1.

Kanepi murrab ja juhib 3:1!

Kanepi servib. Asub 40:15 juhtima ja lõpetab geimi ässaga! 2:1. Eesti esinumber on kahes viimases geimis näidanud suurepärast mängu.

Kanepi asub Peeri servil 40:0 juhtima. Kolm murdepalli ja realiseerib neist esimese! 1:1

Shahar Peer murrab kohe Kanepi esimese servi - 0:1.

Kaia Kanepi alustas servimist.

Mäng algas kell 11:30.

Mängu eelvaade:

Hetkel on Eesti-Iisraeli mängu seis 1:1. Kanepi võitis eile Iisraeli teise numbri Tzipora Obzileri kindlalt 6:1, 6:3. Maailma edetabelis 53. kohal paiknev Peer näitas eile võimu, alistades Maret Ani (WTA 111) kindlalt 6:1, 6:0.

"Ootan juba mängu Shahar Peeriga. Loodan, et sellest tuleb hea kohtumine," sõnas Kanepi eile pärast Obzileri alistamist. Siiani on eestlanna Iisraeli esinumbrile kolmel korral kaotanud, kuid viimane allajäämine pärineb juba kahe aasta tagant.

Tondi tennisekeskuse väljakukattega on Kanepi väga rahul: "Väga hea väljak, pole liiga kiire ja pallid tõusevad piisavalt kõrgele."

Eesti esinumber lisas, et tal oli Obzileriga mängus teises setis väike mõõn, kuid tuli sellest ilusti välja. "Väiksed mõõnad on igas mängus. Tähtis on neist lihtsalt ruttu üle saada."

Lisaks Kanepi-Peeri mängule (algus 11:30) on täna Tondi tennisekeskuses kavas ka Ani-Obzileri üksikmäng ja vajadusel ka paarismäng.