Serena Williams kritiseeris teravalt oma treenerit

 (34)
Serena Williams ja Patrick Mouratoglou
Serena Williams ja Patrick MouratoglouFoto: CHRIS TROTMAN, AFP/Scanpix

USA tennisist Serena Williams kritiseeris oma treenerit Patrick Mouratogloud selle eest, et ta ütles US Openi skandaalse finaalmatši järel Naomi Osakaga, et jagas tribüünilt ameeriklannale juhiseid.

Williamsit karistati finaalmatši ajal treenerilt saadud näpunäidete eest hoiatusega ning hiljem reketi lõhkumise ja kohtuniku sõimase eest veel ka ühe geimi kaotusega.

Endine esireket kritiseeris nüüd oma treenerit. "Ma ei mõista, millest ta (Mouratoglou) rääkis," sõnas Williams Austraalia telekanalile Network Ten. "Ma küsisin temalt, mis ta selle juhendamise all mõtles. Meil pole ju mingeid signaale kokku lepitud, meil pole neid kunagi olnud."

"Ta selgitas, et tegi käeviipeid. Ütlesin talle, et mina olin ju hoopis teisel pool tenniseväljakut ega jälginud teda. Mina ei näinud mingeid viipeid," meenutas ameeriklanna oma arutelu treeneriga. "Nüüd aga tahaksin kogu selle loo unustada ja eluga edasi minna."

Küsimusele, kas ta kahetseb reketi lõhkumist, jättis Williams vastamata. Selle rikkumise eest karistati teda 17 000 dollari suuruse rahatrahviga.

Matšpall (Tennis)