Prantsuse ajaleht: French Open lükkub veelgi edasi


Prantsuse ajaleht: French Open lükkub veelgi edasi
Foto: AP/SCANPIX

Mai lõpus toimuma pidanud aasta teine tennise suure slämmi turniir French Open lükati esialgu edasi 20. septembrile, kuid ajalehe Le Parisieni andmetel teatatakse avalikkusele peagi juba uued võistluse kuupäevad.

Väidetavalt on Prantsuse tenniseliit (FFT) nõustunud turniiri veel nädala võrra edasi lükkama, sest praegune alguskuupäev oli liiga lähedal US Openi finaalipäevale, 13. septembrile. Lisanädal annaks tennisistidele aega saviliivaväljakuga kohaneda ning lubaks nädal enne põhiturniiri teha algust kvalifikatsiooniga.

Uute plaanide kohaselt toimuks French Open seega 27. septembrist 11. oktoobrini.

Õhus on veel võimalus, et tänavu ühtegi suurt slämmi enam ei toimugi. US Openit võõrustav tennisekeskus New Yorgis on osaliselt ümber ehitatud haiglaks koroonapatsientide jaoks. Prantsusmaa valmistub oma eriolukorda lõpetama 11. mail, kuid massikogunemised jäävad endiselt keelatuks ning restoranid, baarid ja kohvikud suletuks.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Matšpall (Tennis)