Nadal sai võidu kätte 47 minutiga, Gulbis kaotas

Rafael Nadal sammus Australian Open´il teise ringi, tennis
AFP/Scanpix

Tennise maailma esireket Rafael Nadal pääses Austraalia lahtiste esimesest ringist edasi harvanähtavalt lühikese tööpäevaga.

Kõrgeimat paigutust omava Nadali kohtumine brasiillase Marcos Danieliga kestis vaid 47 minutit, selle ajaga jõuti seisuni 6-0, 5-0. Seejärel Daniel põlvevigastusele viidates edasimängust loobus.

Järgmises ringis seisab Nadali teel ameeriklane Ryan Sweeting.

Loobumisvõidu sai avaringis ka 5. asetusega Andy Murray, kes oli numbritega 6-3, 6-1, 4-2 üle slovakk Karol Beck´ist. Matš kestis üks tund ja 42 minutit.

Kaotuse pidi kohe esimeses kohtumises vastu võtma lätlaste lootus Ernests Gulbis, kes jäi 6-7, 2-6, 4-6 alla Benjamin Beckerile. Leedulaste tõusev täht Richard Berankis võitles end aga teise ringi, alistades 6-4, 6-2, 7-5 Austraalia esindaja Marinko Matosevici.

Teises ringis on leedulase vastaseks kas David Nalbandian või Lleyton Hewitt.