Murray, kes on maailma edetabelis langenud 324. kohale, kaotas prantslasele Richard Gasquet`le (ATP 56.) 4:6, 4:6. Kohtumine kestis tund ja 38 minutit.

Avasetis kaotas Murray kohe oma esimese pallingugeimi, kuid suutis neljandas geimis tagasi murda. Otsustava teise murde tegi Gasquet seisul 3:3 ja hoidis seejärel edu seti lõpuni.

Teine sett algas sarnaselt esimesele, kui Murray ei suutnud oma esimest servigeimi hoida. Sellest prantslasele piisaski ning ta võitis teise seti samuti 6:4.

Kui Gasquet kasutas seitsmest murdepallist ära kolm, siis Murray suutis viiest murdevõimalusest realiseerida ühe. Neli ässa löönud ja kolm topeltviga teinud šotlane oli hädas esimese serviga, mille õnnestumise protsent oli kõigest 54 (vastasel 60).

Teises ringis läheb Gasquet vastamisi austerlase Dominic Thiemiga (ATP 4.), kes oli avaringis vaba.