Pliškova võidunumbrid olid 6:1, 4:6, 6:4. Tšehhitar oli kindla võidu suunas liikumas kuni teise seti alguseni, mil Jabeur võttis 0:2 kaotusseisus meditsiinilise pausi ja võitis seejärel lausa viis geimi järjest.

Otsustavas setis suutis tuneeslanna vähendada 1:4 kaotusnumbrid veel 3:4-le, kuid siis võttis Pliškova ikkagi oma.

Tšehhitar kohtub neljandas ringis Johanna Kontaga (WTA 16.), kes alistas täna Shuai Zhangi (WTA 34.). 6:2, 6:3.

23-kordne suure slämmi võitja Serena Williams (WTA 8.) võitis kindlalt 6:3, 6:2 Karolina Muchova (WTA 44.) ning mängib järgnevalt Petra Marticiga (WTA 22.), kes lõpetas Läti lootuse Anastasija Sevastova (WTA 11.) teekonna 6:4, 6:3 võiduga.

Meesüksikmängus näitas täna võimu 38-aastane Roger Federer (ATP 3.) , kes alistas Briti teise numbri Dan Evansi (ATP 58.) kõigest 83 minutiga 6:2, 6:2, 6:1.

Seitsmenda asetusega jaapanlane Kei Nishikori langes aga välja, kaotades 20-aastasele austraallasele Alex De Minaurile (ATP 38.) 2:6, 4:6, 6:2, 3:6.