Medvedev alistas Djokovici kaks tundi ja 22 minutit kestnud kohtumises 6:3, 4:6, 6:2.

Medvedev alustas kohe esimest setti servimurdega ning väikest edu enam käest ei andnud. Seisul 5:3 murdis ta teiselgi korral Djokovici servi ja võitis avaseti 6:3.

Teisel setil pääses maailma esireket servimurdega ette 1:1 viigiseisul ja serblane viigistas 6:4 teise seti võiduga kohtumise seisu. Otsustavas setis murdis Medvedev kahel korral Djokovici pallingu ja pääses 5:1 ette. Ehkki serblane suutis seejärel ühe geimi tagasi murda, vastas Medvedev veel omapoolse murdega ja võitis seti 6:2 ja kogu kohtumise 2:1.

Neljandas omavahelises kohtumises oli see Medvedevi jaoks esimene võit Djokovici üle.

Poolfinaalis kohtub 23-aastane Medvedev serblase Dusan Lajoviciga (ATP 48.), kes oli 6:4, 7:5 parem itaallasest Lorenzo Sonegoga (ATP 96.). Teistes veerandfinaalides on omavahel vastamisi maailma teine reket Rafael Nadal ja argentiinlane Guido Pella (ATP 35.) ning Borna Coric (ATP 13.) - Fabio Fognini (ATP 18.).