Läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud Harrison tegi endast neli aastat noorema tšiillasega sotid selgeks tunni ja 32 minutiga, võites 7:6 (3), 6:2. 11-st murdepallist realiseeris Harrison 4, Garin vaid 7-st 2. Serviässad Harrisoni kasuks 4:3, topeltvead 2:2. Garin oli eelkõige hädas teise servi punktide lõpetamisega (41% Harrisoni 60% vastu), esimese servi punktide protsent oli Harrisoni poolt vaadatuna 69% - 60% ning esimene serv jäi ameeriklasel väljakule 69% juhtudest (Garinil 61%).

Harrisonist sai turniiri ajaloos teine kõige madalama edetabeliga mängija, kes seal veerandfinaali on jõudnud. Rekord kuulub Juan Martin del Potrole, kes pääses 2016. aastal Delray Beachil veerandfinaali maailma 1042. reketina.

Kolmandas ringis mängib Harrison itaallase Gianluca Mageriga (ATP 101.), kes sai tulemusega 7:6 (8), 6:1 jagu kuuendana asetatud Sam Querreyst (ATP 56.).

Turniiri teine asetus John Isner (ATP 25.) lõi 22 serviässa ega andnud vastasele ühtegi murdevõimalust, alistades brasiillase Thiago Monteiro (ATP 84.) 6:4, 7:6 (4). Isner kohtub veerandfinaalis teise ameeriklase Sebastian Kordaga (ATP 119.), kes lülitas konkurentsist viiendana asetatud Tommy Pauli (ATP 52.) 4:6, 6:3, 6:2.