Maailma 42. reketile kaotanud Djokovic tegi numbrite järgi viimase 15 aasta kõige kehvema mängu

(9)
Novak Djokovic.Foto: EPA/Scanpix

Meeste tennise maailma esireket Novak Djokovic kaotas Viini ATP-turniiri veerandfinaalis itaallasele Lorenzo Sonegole (ATP 42.) koguni 2:6, 1:6.

33-aastane Djokovic on profikarjääri jooksul suutnud ühes mängus kolm või vähem geimi võita vaid kahel korral. 2005. aasta Austraalia lahtistel kaotas ta Marat Safinile 0:6, 2:6, 1:6. Teine kord juhtus täna.

Hoolimata kindlast allajäämisest polnud serblane kohtumise järel pettunud.

"Mängisin halvasti, Sonego tegutses aga suurepäraselt. Teenitud võit talle. Aga täitsin Viinis oma ülesande - kindlustasin maailma edetabeli esikohta. Seega jään rahulikuks. Olen terve, loodan Londoni aastalõputurniiril hooaja tugevalt lõpetada," rääkis Djokovic pressikonverentsil.