Kurb uudis fännidele: Roger Federeri elulooraamatut ei pruugi kunagi ilmuda

 (3)
Roger Federer
Roger FedererAFP

20 suure slämmi turniiri võitnud Šveitsi tennisetäht Roger Federer vihjas, et ta ei pruugi oma elulooraamatut kunagi välja anda.

Kui pärast 2010. aasta US Openi võitmist avaldas Hispaania tennisetäht Rafael Nadal oma elulooraamatu ja umbes samal ajal ilmus ka Novak Djokovici raamat, mis rääkis serblase gluteenivabast dieedist ja elust, siis Federeri autobiograafia ei pruugi kunagi ilmavalgust näha.

"Ma ei tunne, et peaksin mingeid detaile oma elust avaldama. Minu seisukohast pole seal midagi eriti emotsionaalset isegi juhul, kui mu karjäär oleks olnud edukam," sõnas Federer portaalile tennisworldusa.org.

"Kõige huvitavam peatükk fännide jaoks oleks ilmselt "Kulisside taga"," lisas 37-aastane Federer. Šveitslane on võrreldes konkurentidega väga harva vigastustega hädas olnud, kuid ta ei taha sellel teemal raamatut kirjutada.

"Mul pole ideaalne keha. Olen traumadega korduvalt mänginud, kuid olen samas üritanud oma keha kuulata. Kui tunnen end ikkagi väsinuna, olen teinud pausi," sõnas Federer.

Matšpall (Tennis)