Kuidas maailma spordimeedia kajastas Kanepi võitu maailma esireketi üle?

 (7)
Kuidas maailma spordimeedia kajastas Kanepi võitu maailma esireketi üle?
Kaia Kanepi ja Simona HalepEDUARDO MUNOZ ALVAREZ/AFP/SCANPIX

Kaia Kanepi (WTA 44.) pakkus kogu tennise maailmale suure üllatuse, kui alistas US Openi avaringis ülekaalukalt maailma esireketi Simona Halepi 6:2, 6:4. Selline tulemus leidis loomulikult laialdast kajastust ka maailma spordimeedias.

"Asetuseta Kaia Kanepi võitis 6:2, 6:4 maailma esireketit Simona Halepit, kes teist aastat järjest kaotas US Openi avaringis," kirjutas Independent. "Halep oli frustratsiooni kehastus, kui kaotas kõigest 75 minutiga maailma 44. reketile."

Daily Mail kirjutas järgmiselt: "Simona Halep tuli US Openile suurfavoriidina ja teatas, et ta saab mängida pingevabalt. Seda polnud näha kohtumises Kaia Kanepi vastu, kes purustas ta 6:2, 6:4."

"50. juubelit tähistav US Open algas suure üllatusega, kui Simon Halep kaotas avaringis eestlannale Kaia Kanepile," vahendas kaotust Metro.

"Esimese asetusega Simona Halepi jaoks lõppes US Open kiirelt Kaia Kanepi käe läbi, kes vajas kõigest kahte setti, et vormistada turniiri esimene suurüllatus," seisis WTA ametlikul kodulehel.

"Halep murdus mängu kolmandas geimis ja sellest ta enam ei taastunud," vahendas New York Times. "Kanepi mängis ta lihtsalt üle, kui tegi kohtumises 26 äralööki."

Matšpall (Tennis)