Kontaveidile kaotanud maailma 7. reket: mul on Aneti võidu üle hea meel, kuna meie eelmise mängu eel juhtus temaga midagi halba

 (19)
Belinda Bencic kohtumises Anett Kontaveidi vastu.
Belinda Bencic kohtumises Anett Kontaveidi vastu.Foto: AFP7, ZUMAPRESS.com/Scanpix

Anett Kontaveit (WTA 31.) alistas Australian Openi suure slämmi turniiri kolmandas ringis maailma 7. reketi Belinda Bencici kõigest 49 minutiga 6:0, 6:1 ja sammus 16 parema hulka kaheksandikfinaali.

„Anett mängis väga hea matši. Olin natuke hajevil. Ma ei alustanud kõige paremini. Ta oli seejärel juba enesekindel ning mul oli raske mängu sisse saada,“ rääkis Bencic kohtumise järel pressikonverentsil.

„Ma ei tundnud end kõige paremini. Sellises olukorras ei saagi suurt midagi teha, tuleb lihtsalt võidelda,“ lisas ta, et heas hoos eestlannat ei olnud tal võimalik sel korral pidurdada.

Kontaveit ja Bencic pidid mäletatavasti kohtuma ka eelmisel aastal US Openi kolmandas ringis, kuid toona jäi kohtumine Kontaveidi haigestumise tõttu ära. Hiljem selgus, et teda tabanud ägedast infektsioonist tekkis abstsess, mis vajas ka operatsiooni. Sellega oli Kontaveidi hooaeg lõppenud.

„Mul on Aneti üle väga hea meel. Eelmine kord, kui pidime mängima, siis jäi kohtumine ära. Temaga juhtus midagi halba. Seetõttu olen tema võidu üle õnnelik,“ tunnistas Bencic.

Matšpall (Tennis)