Kolm kokka, seitse teenrit, neli turvameest, kaks lapsehoidjat ... maailma esireket elab nagu kuninga kass

 (18)
Novak Djokovic
Novak DjokovicFoto: WILLIAM WEST, AFP/Scanpix

Maailma esireket Novak Djokovic on teeninud oma 15-aastase profikarjääri jooksul ainuüksi auhinnarahadena 128,8 miljonit dollarit (112 miljonit eurot). Nüüd on tennisetäht otsustanud seda hoogsalt kulutama hakata, sest kolib oma naise Jelena ning kahe lapsega - Stefani ja Taraga - kodumaal Serbias Pavlovici järve ääres paiknevasse luksusvillasse, kus on palgal suur teenijaskond.

Djokovici uues kodus on igapäevaselt ametis 16 töölist, kelle palkadeks kulub kokku 15 000 eurot kuus, kirjutab tennisworldusa.org.

31-aastase serblase luksusvillas töötavad täiskohaga viis teenrit, kolm kokka, kaks majapidajannat, kaks lapsehoidjat ja neli turvameest.

Serbia tuntud turismipiirkonnas asuva luksuselamu ehitusega tehti algust kaks aastat tagasi ning nüüd on Djokovici pere lõpuks valmis sisse kolima.

Kuigi tennisetäht on registreeritud Monte Carlosse ja elab enamuse ajast just seal, hakkab ta ilmselt nüüdsest rohkem aega veetma oma uues kodus. Lisaks Monte Carlo korterile on Djokovicil pool miljonit eurot maksev maja Belgradis, kaks mitmemiljonilise maksumusega korterit New Yorgis ja elamu Miamis.

Matšpall (Tennis)