FOTOD: Šarapova reketeid pakkima saatnud Wozniacki: võit niivõrd hea mängija üle on uskumatu!

 (28)
Caroline Wozniacki - Maria Šarapova
Caroline Wozniacki Foto: MATTHEW STOCKMAN, AFP

Endine maailma esireket Caroline Wozniacki (WTA 11.) üllatas USA lahtiste neljandas ringis nii ennast kui kõiki kaasaelajaid, alistades venelanna Maria Šarapova (WTA 6.) 6:4, 2:6, 6:2.

"See võit tähendab mulle palju, sest tänavune hooaeg on olnud keeruline. Võit niivõrd hea mängija üle on uskumatu," sõnas hiilgavat kaitsemängu näidanud Taani tennisist.

"Ütlesin endale, et okei, võidan või kaotan, aga mul tuleb julgemalt tugevaid ründelööke tegema hakata. Vaid nii on mul võimalus võita. Kui ka kaotan, teen seda vähemalt väärikalt," meenutas Wozniacki kolmanda seti alguses oma peas toimunut.


24-aastane Wozniacki on leidnud USA lahtistel uue hingamise ning eilne lahing Šarapovaga tõestas, et ta on teel tagasi tippu. Viimati mängis isa Pjotri juhendatav tennisist Suure slämmi turniiril veerandfinaalis 2012. aastal Austraalias, USA lahtistel jõudis ta nii kaugele aga kolm aastat tagasi.

Kaheksa parema seas kohtub Wozniacki itaallanna Sara Erraniga (WTA 14.), kes oli neljandas ringis numbritega 6:3, 2:6, 6:0 üle horvaat Mirjana Lucic-Baronist (WTA 119.).

Matšpall (Tennis)