Teatavasti alistus Kerber poolteise nädala eest Rooma turniiri avaringis 4:6, 0:6 Anett Kontaveidile. Pärast seda mängu lausus sakslanna, et ei tunne end liivaväljakutel üldse hästi, kuid üritab enne aasta teist Suure slämmi turniiri kindlust leida.

Täna selgus, et see tal ei õnnestunud. Kerber sai Makarova vastu samuti vaid neli geimi - tabelisse märgiti WTA edetabelis 40. kohal asuva venelanna 6:2, 6:2 võit. Makarova ei loovutanud Kerberile kohtumise jooksul kordagi eduseisu. Mäng kestis tund ja 23 minutit.

Seevastu endine maailma esinumber Petra Kvitova tegi täna Roland Garros' tennisekeskuses eduka come-back'i. Aasta lõpus pussitatud ja vahepeal võistluspausi pidanud tšehhitar alistas 6:3, 6:2 Julia Boserupi (USA, 86.). Kvitova asub praegu naistennisistide maailma pingerivis 15. kohal.