Peterson alustas kvalifikatsioonist, kus tal oli neljas asetus. Põhiturniiri avaringis lülitas Peterson konkurentsist kuuenda paigutusega prantslanna Alize Cornet' (WTA 39.) kindlalt 6:2, 6:4. Teises ringis alistas ta Rio olümpiavõitja Monica Puigi (WTA 80.) veel kindlamalt 6:1, 6:4.

Veerandfinaalis pidi Petersoni 6:2, 6:1 paremust tunnistama neljanda asetusega hiinlanna Shuai Zheng (WTA 33.). Alles poolfinaalis lõpetas rootslanna imelise teekonna šveitslanna Stefanie Vögele (WTA 183.), kelle võidunumbrid olid 6:4, 7:6 (5).

27-aastase Vögele finaalivastane on ukrainlanna Lesia Tsurenko (WTA 40.), kes sai poolfinaalis 6:2, 6:4 jagu austraallannast Daria Gavrilovast (WTA 26.).

Jooksvas maailma edetabelis tõstis poolfinaalipääs kõrgetasemelisel turniiril Petersoni 21 kohta kõrgemale 118. reale. Mehhikost teenis ta 11 500 dollarit auhinnaraha. Seni oli ta kogu karjääri jooksul teeninud 326 199 dollarit.