Pingeline oli vaid avasett, kus Zverev suutis mängu esimese murde järel 5:4 juhtima pääseda, kuid serblane vastas seejärel kahe omapoolse murdega ja võitis 7:5. Teises ja kolmandas setis loovutas Djokovic kokku vaid neli geimi.

Zverev lõi küll kümme ässa, kuid patustas ka kaheksa topltveaga ning suutis kaheksast murdepallist realiseerida vaid ühe. Djokovic piirdus ühe ässaga, ent tegi sakslasest 22 sundimata viga vähem (18:40) ja kasutas 11-st murdevõimalusest ära kuus. Matš kestis kaks tundi ja 12 minutit.

"Mängisin viis või kuus geimi lausa perfektselt. Olen väga rahul, et jõudsin nelja parema hulka. Poolfinaalile veel ei mõtle," lausus Djokovic, kes pole sel turniiril loovutanud veel ühtegi setti.

Poolfinaalis kohtub Djokovic austerlase Dominic Thiemiga (ATP 4.), kes alistas täna venelase Karen Hatšanovi (ATP 11.) 6:2, 6:4, 6:2.

Tabeli teises pooles on poolfinaali jõudnud Roger Federer (ATP 3.) ja Rafael Nadal (ATP 2).