Djokovic avaldas, et mängis Davis Cupil pohmelliga


Djokovic avaldas, et mängis Davis Cupil pohmelliga
Nenad Zimonjic ja Novak Djokovic 2011. aastal Rootsis.Foto: AFP/SCANPIX

Maailma esireket Novak Djokovic on vegan ega joo alkoholi, kuid pole sugugi kogu oma elu nii tervilislikult elanud. Hiljutises Instagram Live videos Maria Šarapovaga tunnistas serblane, et on isegi pohmelliga väljakul käinud.

Djokovic avaldas, et see juhtus pärast 2011. aasta Wimbledoni võitmist. Võiduga Rafael Nadali üle sai temast ühtlasi maailma esinumber.

"See oli mu esimene Wimbledoni võit ning minust sai number üks maailmas. Nagu oleks kõik mu unistused korraga täide läinud," rääkis Djokovic.

Loomulikult tuli võitu ka korralikult tähistada. "Ma reisisin järgmisel päeval Londonist Rootsi, et osaleda Davis Cupi veerandfinaalis," jätkas ta.

Djokovic lootis, et saab Davis Cupi matši kõrvalt vaadata ega pea ise jalga väljakule panema. "Ma ei tea, kuidas ma paarismängu mängima sattusin, aga ütleme nii, et ma ei näinud palli väga selgelt," meenutas ta.

Djokovic ja Nenad Zimonjic kaotasid selle paarismängu rootslastele Simon Aspelinile ja Robert Lindstedtile, kuid Serbia pääses siiski 4:1 võiduga edasi.

Matšpall (Tennis)