Boris Becker Djokovici skandaalist: see on tema karjääri kõige raskem hetk


Boris Becker Djokovici skandaalist: see on tema karjääri kõige raskem hetk
Novak DjokovicAL BELLO / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / AFP

Maailma esinumber Novak Djokovic eemaldati US Openi neljandas ringis joonekohtuniku palliga tabamise eest turniirilt. Saksamaa tenniselegendi Boris Beckeri sõnul oli tegu õige otsusega.

Serblane sai disklahvi kohtumises hispaanlase Pablo Carreno Busta vastu, sest oli frustratsioonist löönud selja taha palli, tabades sellega kogemata joonekohtuniku kõri.

"Olin sama šokeeritud nagu kõik teisedki," rääkis kuuekordne suure slämmi võitja Becker, kes töötas aastatel 2014-2016 Djokovici treenerina. "Djokovici tegu polnud tahtlik, kuid ta lõi kohtunikku palliga ja reeglid on reeglid. US Openi suurim staar lahkus areenilt - see oli raske otsus, aga nad käitusid õigesti."

Beckeri sõnul on tegu serblase karjääri kõige keerulisema hetkega. "Ta oli oma elu parimas vormis. Ta oli terve senise aasta olnud võitmatu ja liikumas 18. suure slämmi tiitli suunas. Nüüd peab ta aga koju minema."

Sakslase sõnul tuleb Djokovic tagasilöögist ainult tugevamana tagasi. "Ta on tugeva iseloomuga sportlane," lisas serblase endine treener.

Matšpall (Tennis)